Sukcesy naszych pływaków na Mistrzostwach Polski Juniorów szesnasto- i piętnastoletnich

Bardzo dobrze zaprezentowali się także nasi reprezentanci na Mistrzostwach Polski Juniorów 16 letnich w Warszawie.
Bartosz Loter został dwukrotnym wicemistrzem Polski na 50, 100 ma stylem klasycznym. W sesji finałowej doskonale zaprezentowali się: Alicja Lubińska,  Emilia Słabosz, Julia Smiczek,  Gabriel Bigaj, Julia Volkert, Julia Jakubik, Kamil Kania, Anna Janik, Borys Starzycki, Kacper Piecha, Maksymilian Sypko, Weronika Smoręda.

Dobre występy zaliczyli nasi uczniowie podczas Mistrzostw Polski Juniorów 15 letnich rozegranych
w Oświęcimiu.
Juda Aleksandra wywalczyła dwa medale srebrny na 200 m stylem zmiennym oraz brązowy na 400 m stylem zmiennym. Tuż za podium uplasowała się na 200 m stylem motylkowym.
Milena Łazarz zajęła bardzo dobre 6 miejsce na 1500 m stylem dowolnym , 7 miejsce na 400 m stylem dowolnym.
Brązowy medal wywalczyli nasi uczniowie w sztafecie 4 x 100 MIX stylem zmiennym. W składzie brązowej sztafety byli Adrian Czuba i Juda Aleksandra.

Gratulacje dla zawodników oraz trenera Marka Dorywalskiego.