Mikołajkowy turniej siatkarski

W piątek 10 grudnia 2021 r. rozegrany został szkolny turniej siatkarski.  Do rozgrywek zgłosiły się 24 zespoły.
Pierwsze miejsce zajął zespół „Mendelejewy” w składzie: Dawid Spisak, Konrad Noszka, Kamil Hajduk, Kacper Bujas, Igor Lewandowski, Dominik Mendrala – wszyscy z klasy 3 infG oraz Aleksandra Drabczyk z klasy 3A.  Miejsce drugie zajęli uczniowie z klasy 3chem/inf G (Damian Kwaśniak, Aleksandra Mularczyk, Marek Kramarczyk, Monika Jazowska, Patryk Papuga, Rafał Drebszok, Stanisław Froń, Tomasz Katański. Na miejscu trzecim uplasowali się uczniowie z klasy 2 gr (Mateusz Szostek, Igor Gara, Marcin Dziedzic, Kamil Borowski, Wojciech Salamon, Bartek Ostapowicz, Anna Bryzek, Marta Zając).

Gratulujemy!

Przedstawiciele samorządu uczniowskiego zebraną podczas turnieju karmę dla zwierząt przekazali schronisku dla bezdomnych psów i kotów w Oświęcimiu.

W imieniu zwierzaków dziękujemy!