OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

Zwycięzcy rywalizacji- klasa 1eln Technikum

W dniu 30.09.2022r.odbyły się otrzęsiny. Zgodnie z tradycją, zabawa związana  z przyjmowaniem uczniów klas pierwszych do społeczności uczniowskiej,  została przygotowana przez klasę 2inf. i  2 eln/inf. wraz wychowawcami. Uczniowie tych właśnie klas zdobyli najmniejszą ilość punktów podczas rywalizacji  w roku szkolnym 2021/2022.             

Ogromną przyjemnością było obserwowanie zmagań  młodszych kolegów.

Uczniowie klas pierwszych (przy ogromnym zaangażowaniu swoich wychowawców –  doceniamy, gratulujemy, dziękujemy) niezwykle poważnie podeszli do postawionych przed nimi zadań. Znakomicie przygotowali stroje i hasła charakteryzujące profil ich klasy. Pochwalili się ogromną wiedzą na temat naszej szkoły, a przecież są z nami zaledwie miesiąc……odnaleźć się w zakamarkach przestrzennych i czasowych Powiatowej Dwójki to wyczyn nie lada.

Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom wspólnej zabawy poczucia humoru, dystansu do samych siebie, akceptacji innych i ogromnej ekspresji ,zwłaszcza podczas dopingowania reprezentacji klas w jedynej siłowej, nieco kuchennej konkurencji. Cieszymy się bardzo, że piątkowe spotkanie pozwoliło się nam poznać, popatrzeć na siebie  nie tylko z perspektywy ławy szkolnej.

W przedsięwzięciu brało udział 17 klas pierwszych Liceum  i Technikum Powiatowego Zespołu Nr 2. Całość w mistrzowski sposób poprowadził  Jakub Kuligowski z klasy 4ch/infG, serdecznie dziękujemy!

Ogromne podziękowania należą się także wyrozumiałemu jury. Nauczycieli reprezentowały: pani Małgorzata Kuśmierczyk i pani Beata Piekiełko,  uczniów przedstawiciele klasy 2inf. i 2 eln/inf.  Jury przekazało nam następujące wyniki rywalizacji:

I miejsce – klas 1 eln ( 71 pkt.)

II miejsce – klasa 1g B (69 pkt.)

III miejsce – klasa 1g A ( 68 pkt.)

GRATULUJEMY !!!!

Uczniów klasy 1 inf. B ( 33 pkt.) zapraszamy do zorganizowania otrzęsin w roku szkolnym 2023/2024.

Zdjęcia wykonali uczniowie klasy IV infG Mateusz Kania i Jakub Joniec. Koniecznie zobaczcie je w galerii !!!

Organizatorzy.

Galeria [TUTAJ]

Bookmark the permalink.

Comments are closed.