Pamiętamy o tych, którzy odeszli…

Jak co roku,  w dniach poprzedzających Wszystkich Świętych przedstawiciele Naszej Szkoły odwiedzili groby byłych nauczycieli, uczniów oraz pracowników administracji i obsługi spoczywających na okolicznych cmentarzach.

Uczniowie pod opieką Mieczysława Kurczaba i Kazimierza Foltyna udali się na cmentarze w Oświęcimiu, Brzeszczach, Polance, Dankowicach, Starej Wsi, Wilamowicach i Jawiszowicach. Chwilą ciszy uczcili pamięć tych, co odeszli, a na grobach zapalili znicze i zostawili okolicznościowe kartki, które świadczą o tym, że nie zapominamy o tych, których już z nami nie ma.

Na odwiedzanych  nekropoliach delegacja z Naszej Szkoły oddała także hołd  żołnierzom, którzy polegli w obronie ojczyzny, zapalając światełko na ich mogiłach i pod pomnikami przypominającymi o ich ofierze

Bookmark the permalink.

Comments are closed.