Świąteczno- noworoczny turniej szachowy

Jak co roku w Naszej Szkole odbył się świąteczno – noworoczny turniej szachowy, który wzbudził duże zainteresowanie wśród uczniów. W konkursie zorganizowanym  w czytelni wzięło udział 27 graczy oraz wielu kibiców. Gościem specjalnym był Mirosław Wojtyczko – emerytowany nauczyciel Naszej Szkoły, niestrudzony pionier i propagator szachów. Rozgrywki prowadził inny pasjonat tej królewskiej gry – Mirosław Podsiadło. Po wielogodzinnych zmaganiach, obfitujących w zaskakujące zwroty akcji i ciekawe partie, wyłoniono zwycięzców. Zostali nimi Hubert Kucharczyk z 4 eln na miejscu I,  Konrad Noszka z IV inf G na II oraz Remigiusz Lamch z I inf B na III miejscu. Wśród dziewcząt najlepszy wynik osiągnęła Martyna Mąsiorowska z II f. Dużym wsparciem dla turnieju wykazali się dyrektorzy: p.  Beata Karkoszka, która osobiście zagrzewała do walki graczy oraz p. Jacek Stoch, fundator nagród, który tradycyjnie wręczył zwycięzcom dyplomy i upominki.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorzy: Mirosław Podsiadło, Paweł Wysogląd, Tomasz Zięba

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z turnieju.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.