Wycieczka branżowa na Targi Druku 3D do Kielc

Dnia 31.03.2023 r. uczniowie technikum wraz z opiekunami: Kazimierzem Foltynem, Pawłem Wysoglądem, Przemysławem Karasiem i Mieczysławem Kurczabem uczestniczyli w targach STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, CONTROL-STOM, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY w Kielcach.

Dni Druku 3D to najważniejsza w Polsce, a także jedna z największych w Europie, imprez dla przedstawicieli branż skanowania 3D oraz szybkiego prototypowania. Uczestniczą w nich również wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski i dystrybutorzy sprzętu zagranicznego.

Podczas pobytu uczestnicy zwiedzali stoiska z urządzeniami stosowanymi w obróbce skrawaniem, spawalnictwie, obróbce blach i druku 3D oraz oglądali maszyny sterowane numerycznie CNC. Wystawie towarzyszyły pokazy nowoczesnych maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle metalowym. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z nowościami na rynku maszyn. Dużym zainteresowaniem cieszył się symulator spawania wywierając na zwiedzających ogromne wrażenie  

Wyjazd na Targi Kielce 2023 był z całą pewnością owocną lekcją zdobywania wiedzy o nowoczesnych technologiach i pomógł uczniom utrwalić swoją wiedzę z zakresu maszyn i nowoczesnych technologii.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.