
WYNIKI KONKURSU CHEMICZNEGO „MŁODY CHEMIK”
W finale konkursu chemicznego „Młody Chemik” organizowanego przez Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych im Ignacego Łukasiewicza w Oświęcimiu wzięło udział 44 uczniów z 14 szkół podstawowych. Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcami konkursu zostali:
| MIEJCE | Nazwisko i imię | Nazwa szkoły |
| 1 | Laura Medoń | Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu |
| 2 | Jakub Siuta | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzeszczach |
| 3 | Filip Smektała | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach |
OSOBY WYRÓŻNIONE:
| Jan Baranowski | Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu |
| Michał Ceglarz | Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu |
| Jakub Dominger | Szkoła Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej – Hoffmanowej w Oświęcimiu |
| Pola Cabaj | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach |
| Hanna Koczur | Szkoła Podstawowa Nr 9 w Oświęcimiu |
| Julia Siwiecka | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach |
| Stanisław Kozaczko | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach |
Serdecznie zapraszamy zwycięzców i wyróżnionych uczniów biorących udział w finale wraz z nauczycielami lub opiekunami na uroczyste zakończenie konkursu. Wręczenie nagród i wyróżnień uczniom odbędzie się w budynku naszej szkoły w dniu 10 czerwca 2026r. o godzinie 10.00 w czytelni szkolnej.
Gratulujemy wyników!
Organizatorzy





