Zaproszenie do konkursu „Młody Chemik 2016”

Młody Chemik 2015

Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu serdecznie zaprasza do udziału w drugiej edycji Powiatowego Konkursu Chemicznego „ Młody Chemik” adresowanego do uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu oświęcimskiego.

Celem konkursu jest utrwalanie wiedzy z zakresu nauk ścisłych oraz aktywizacja miłośników chemii. Udział w konkursie może być dla uczniów okazją do zweryfikowania swoich umiejętności oraz osiągnięcia osobistych sukcesów.

Uczniowie będą zmagać się w dwóch etapach konkursu. Etap szkolny odbędzie się w zgłoszonych szkołach dnia 25 lutego 2016r. a organizatorem drugiej części będzie Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych. Drugi etap konkursu poszerzony zostanie o treści dotyczące rozwoju branży chemicznej w Oświęcimiu.

Dla najlepszych uczniów przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe, których fundatorem jest firma Synthos S.A. oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego.
Na zgłoszenia oczekujemy do 5 lutego 2016r. Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne będą na stronie www.pz2.edu.pl w zakładce Konkurs Chemiczny „Młody Chemik”.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa w proponowanym przedsięwzięciu.

Galeria z edycji 2015 [tutaj]

Bookmark the permalink.

Comments are closed.