ZNAMY JUŻ FINALISTÓW IV EDYCJI KONKURSU ANGIELSKO – NIEMIECKIEGO GIMNAZJALNY POLIGLOTA

am1

Nasza szkoła jest już po raz czwarty jest organizatorem konkursu językowego przeznaczonego dla uczniów szkół gimnazjalnych

W tym roku szkolnym Patronat Honorowy nad konkursem objęli:

Marek Sowa – Marszałek Województwa Małopolskiego
Zbigniew Starzec – Starosta Oświęcimski

Głównym zamierzeniem konkursu jest zachęcenie i zmotywowanie młodzieży do nauki języków obcych, jak również rozwijanie uzdolnień i zainteresowań oraz nawiązanie kontaktów i współpracy z naszą placówką.

W dniu 18 grudnia 2015 r. o godz. 10.00 odbył się I etap konkursu (w formie testu wyboru) w siedzibach zgłoszonych szkół. Wzięło w nim udział aż 531 uczniów z 36 szkół gimnazjalnych. Na podstawie nadesłanych arkuszy zbiorczych z wynikami wyłoniono uczestników II etapu – trzech najlepszych uczniów z każdej szkoły (zgodnie z regulaminem konkursu), w sumie 118 osób.

Na II etap konkursu zapraszamy do naszej placówki w dniu 15 marca 2016 r. o godz. 10.00.

Zgłoszonym Szkołom, ich Dyrektorom, Nauczycielom oraz Uczniom dziękujemy za tak duże zainteresowanie, zaangażowanie oraz owocną współpracę.

Gratulujemy Państwu, wszystkim Uczestnikom konkursu oraz Rodzicom wysokich wyników i życzymy sukcesów w dalszych etapach konkursu.

Uwzględniając zgody rodziców na przetwarzanie danych osobowych dziecka przedstawiamy poniżej listę osób zakwalifikowanych do finałowego etapu.

zobacz- Finaliści IV edycji

Szczegóły konkursu oraz jego regulamin jest do Państwa wglądu na stronie naszej szkoły www.pz2.edu.pl w zakładce Gimnazjalny Poliglota IV edycja 2015-2016.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z przedstawicielami organizatora konkursu:

Jolanta Drabczyk
Anna Szal – Hnatyszyn
e-mail: konkurs.pz2@wp.pl

Bookmark the permalink.

Comments are closed.