Bardzo dobre wyniki dla naszej szkoły w Powiatowych zawodach pływackich

DSCN9639W dniu 11.02.2016r w Kętach odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę osiągnęli bardzo dobre wyniki i wywalczyli 8 medali: 6 w konkurencjach indywidualnych i 2 w sztafetach.

W konkurencjach indywidualnych:

I miejsce – Patryk Dzióbek ( 2a) na dystansie 50m stylem dowolnym,

I miejsce – Przemysław Liszewski (4inf) na dystansie 50m stylem motylkowym,

II miejsce – Agnieszka Hałat (1e) na dystansie 50m stylem dowolnym,

II miejsce – Bartosz Frączek (2chem) na dystansie 50m stylem dowolnym,

III miejsce – Lidia Sołtysik (2gr) na dystansie 50m stylem grzbietowym,

III miejsce –Oskar Gabryel (2chem) na dystansie 50m stylem grzbietowym.

W konkurencjach drużynowych:

I miejsce – sztafeta męska, w składzie: Dzióbek Patryk (2a), Liszewski Przemysław (4inf), Frączek Bartosz (2chem), Sajdak Mariusz (2g), Szlachcic Wojciech (2gr), Gabryel Oskar (2chem), Kurek Krystian (1chem), Szumlakowski Mateusz (2inf), Heluszka Dominik (2inf), Kwadrans Wojciech (3d).

II miejsce – sztafeta kobiet, w składzie: Agnieszka Hałat (1e), Kamila Kurkiewicz (3d), Lidia Sołtysik (2gr), Marta Pękala (2gr), Joanna Ślaga (2g), Julia Bielska (2d), Magdalena Krieger (2gr).

Opiekunami uczniów były: Anna Handzlik-Starzyk i Lidia Modzelewska