Uczennica IId wzięła udział w wojewódzkim etapie Olimpiady Solidarności

dyplomJest nam miło poinformować, że JULIA BIELSKA uczennica klasy IID zakwalifikowała się i wzięła udział w etapie wojewódzkim konkursu OLIMPIADA SOLIDARNOŚCI. DWIE DEKADY HISTORII.

15 marca 2016r.  w całym kraju o godzinie 10:00 odbył  się drugi (wojewódzki) etap  III edycji Olimpiady Solidarności! Za Olimpijczyków kciuki trzymała cała Fundacja Centrum Solidarności oraz ambasador tegorocznej edycji, zespół Raz Dwa Trzy.

Uczestników Olimpiady gościło Nowohuckie Centrum Kultury. Naszą szkołę godnie reprezentowała Julia Bielska. Gratulujemy i życzymy następnych sukcesów.

Pragnę zachęcić  uczniów do udziału w Olimpiadzie Solidarności (następna edycja za rok). Tematyka Olimpiady wiąże się z istotnymi wydarzeniami ze współczesnej historii Polski.

/ opiekun Beata Janusik-Księżarczyk/