Zakłady pracy

Firmy z którymi współpracujemy w ramach praktyki zawodowej.

W zawodzie technik technologii chemicznej:

Grupa Kapitałowa Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie producentem kauczuków emulsyjnych oraz trzecim europejskim producentem polistyrenu do spieniania. Firma dostarcza zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości.

W zawodzie technik informatyk:

Hash s.c. to sprawnie działający, od 1997 roku, zespół specjalistów w dziedzinie systemów sprzedaży począwszy od kas fiskalnych poprzez zaawansowane systemy obsługi sieci sklepów oraz gastronomii, aż po dedykowane systemy bazodanowe
spec-comp SPEC-COMP pełne doradztwo w zakresie IT. Doradzamy jakie technologie będą się optymalnie sprawdzać w danej branży bądź konkretnej firmie. Pomoc w doborze sprzętu IT. Zapewniamy pełne wsparcie IT dostosowane do potrzeb klienta. Największym odbiorcą usług jest SYNTHOS S.A.
Miejska Biblioteka Publiczna im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu. W dziale Multimedi@ udostępniane są zbiory specjalne: płyty z muzyką (CD), gry na PS 3 i PS 4, filmy w tym filmy z audiodeskrypcją, które za pomocą dodatkowych, werbalnych opisów umożliwiają odbiór treści wizualnych osobom niewidomym i słabowidzącym.Do dyspozycji Czytelników są także 2 salki audiowizualne.
Promarket Computers Firma zajmująca się dostarczaniem internetu, obsługą informatyczną firm oraz prowadzi sklep internetowy ze sprzętem komputerowym, telewizyjnym oraz multimedialnym.
Agencja Reklamowa ANNDAR specjalizuje się w usługach z zakresu Internetu (tworzenie stron i sklepów internetowych) oraz reklamy zewnętrznej (wizytówki, ulotki, plakaty, billboardy, banery, itp.).
Firma NEW ART została założona na początku 1993r . Głównym kierunkiem naszej działalności jest sprzedaż i wdrażanie oprogramowania wspomagającego zarządzanie w handlu i usługach (księgowość, magazyn – handel, kadry i płace). Dostarczamy również sprzęt komputerowy oraz organizujemy szkolenia oraz zapewniamy pełną obsługę serwisową firm.
Beskid Media Sp. z o.o. Ponad 10 letnie doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat przy prowadzeniu firm związanych z dostępem do Internetu oraz usługami  teleinformatycznymi, gwarantuje wysoką jakość oraz niezawodność świadczonych przez nas usług.
Astra Technology została założona w 1990 roku. Od 2000 roku specjalizuję sie w serwisie i sprzedaży części oraz komponentów komputerowych. Od początku działalności firma preżnie się rozwija. Stale podnosimy jakość naszych usług poprzez liczne inwestycje w najnowsze technologie służącę poprawie efektywności naszych napraw.

W zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych:

FotoMaximum.pl to internetowy fotolab, oferujący wysokiej jakości wywoływanie zdjęć cyfrowych, odbitki przez Internet, fotowydruki na papierze fotograficznym i na płótnie, foto obrazy, fototapety i fotoprezenty ze zdjęć cyfrowych.
Marcin Łysak Na co dzień w swojej pracy spotykam młodych ludzi, pewnych siebie, swoich umiejętności, mających pasje i marzenia, cechujących się pewnego rodzaju ekstrawagancją oraz pomysłem na życie i siebie. Świadom wyzwania jakie stawiają przede mną tacy ludzie podążam za ich marzeniami, pomagam je realizować.
Polska PressGrupa należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Nasze wartości to: bliskość, rzetelność, użyteczność. Jesteśmy blisko naszych odbiorców. W każdym regionie Polski przekazujemy im rzetelne informacje i dajemy użyteczne produkty, które poprawiają wygodę ich życia.
Firma Poligraficzna A3Zajmuje się szeroko pojętą reklamą, introligatorstwem, drukiem wielkoformatowym i offsetowym. Zajmuje się także projektowaniem graficznym. Przygotowuje projekty pod specyfikacją Klienta, oraz tworzy grafikę wg. własnego pomysłu.
ramstudioRAMStudio Grafika, reklama, fotografia, strony internetowe, e-commerce, projektowanie, wizualizacje oraz każda usługa powiązana z reklamą – to nasza specjalizacja.
Interhead Oddajemy Ci do dyspozycji całe nasze dwunastoletnie doświadczenie. Jesteśmy zespołem ekspertów w marketingu internetowym, projektowaniu graficznym, tworzeniu stron www i e-sklepów oraz pozycjonowaniu stron www. Dzięki kompleksowej obsłudze jesteśmy w stanie znacząco obniżyć koszty, jakie już ponosisz i zwiększyć korzyści.

Comments are closed.