Relacja z wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Oświęcim

mr01W dniu 7 listopada w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Oświęcim. W tegorocznych wyborach Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w PZNr2SOMSiT reprezentowali Martyna Sadlik oraz Mateusz Miodoński z I GMS. Kilka dni przed wyborami kandydaci przeprowadzili profesjonalne spotkania z wyborcami, podczas których zaprezentowali swoje programy wyborcze. W głosowaniu wzięło udział 52 gimnazjalistów z klas I GMS,II GMS, oraz III GMS. Decyzją uczniów zwycięzcą został MATEUSZ MIODOŃSKI, który uzyskał 44 głosy. Za przebieg wyborów odpowiadała Komisja Wyborcza oraz koordynatorzy wyborów w składzie: p. Małgorzata KuśmierczykJakub Konior, p. Dorota Karteczka, Sabina Żurawska, Anna Kempa oraz Natalia Lewandowska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na młodzieżowym szczeblu samorządowym.

Już wkrótce zaprezentujemy wywiad z Mateuszem Miodońskim, tegorocznym reprezentantem Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w PZNr2SOMSiT.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z wyborów.

/ Jakub Konior /