Awanse w klasach mundurowych

W dniu 14 stycznia 2016 roku, uczniowie klas mundurowych, w obecności Dyrekcji naszego zespołu i wychowawców klas, po zakończonym semestrze nauki otrzymali pierwsze awanse, zgodnie z obowiązującym regulaminem. W trakcie uroczystego apelu mundurowego, Pan dyrektor Jacek Stoch wręczył uczniom stosowne legitymacje potwierdzające uzyskany stopień awansu. Dwoje uczniów: Aleksandra Nowak i Kamil Huczek, uzyskało najwyższy stopień: starszego kadeta sztabowego. Awans na wyższy stopień można uzyskać na podstawie wyników edukacyjnych (średniej ocen) oraz na podstawie szczególnych osiągnięć w zajęciach dodatkowych, konkursach i zawodach. Stopnie, wzorowane na wojskowych są więc wizualnym znakiem pracy danego ucznia w semestrze nauki. Gratulujemy i życzymy dalszych awansów.

Uczniowie, którzy uzyskali awanse po pierwszym semestrze nauki w roku szkolnym 2015/2016:

Klasa 1F: Płonka Oliwia, Wasilak Klaudia, Stachańczyk Adam, Huczek Radosław, Piękny Jakub

Klasa 1G: Antecka Magdalena, Bartula Kaja, Konik Krzysztof, Pocztowska Agnieszka

Klasa 2G: Gworek Wiktoria, Mazgaj Adrianna, Beniamin Mędela, Chowaniec Agnieszka, Gała Konrad, Klęczar Klaudia, Sajdak Mariusz, Wróbel Anna

Klasa 3H: Nowak Aleksandra, Huczek Kamil, Zawiła Edyta, Sulik Oskar, Machaczka Patryk,  Mamoń Ksenia, Jekiełek Karina, Golasik Monika, Brońka Martyna