175 Potencjalnych Dawców Szpiku.

W poniedziałek 9 lutego 2009 r.  w naszej szkole odbyła się akcja rejestrowania potencjalnych dawców szpiku kostnego. Do szkoły przybyli przedstawiliciele Fundacji Leukomii im. Agaty Mróz- Olszewskiej. Opowidzieli  Oni i przedstawili jak działa fundacja i jak możemy zostać dawcami szpiku. Do rejestru potencjalnych dawców szpiku kostnego dołączyło 175 młodych osób, uczniów klas maturalnych i 3 kl. Technikum, czyli najlepsi dawcy o jakich można marzyć….

Serdecznie wszystkim uczniom, którzy dzisiaj wpisali się w rejestr dziękujemy w imieniu swoim,  osób chorych na białaczkę i w imieniu Fundacji Leukomii im. Agaty Mróz- Olszewskiej.

Szczególne podziękowania dla Ks. Wojciecha Jamrozińskiego, dzięki któremu akcja ta,  miała miejsce w naszej szkole.