Dni Otwarte!

Zapraszamy Państwa na Dni Otwarte naszej szkoły które odbędą się 24 maja (czwartek). Proponujemy zapoznanie się z obiektami treningowymi, szkołą oraz internatem jak również obserwację treningu uczniów SMS. Stwarzamy możliwość rozmowy z dyrektorem naszej placówki, przyszłymi wychowawcami oraz trenerami. Chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania oraz przedstawimy pokrótce program szkoleniowy i omówimy sprawy organizacyjne związane z nauką przyszłych uczniów w najlepszej Szkole Mistrzostwa Sportowego w Polsce. Nasza szkoła dwukrotnie w poprzednich latach wygrywała rywalizację szkół mistrzostwa sportowego okazując się najlepszą w kraju. Zapraszamy!

Program Dni Otwartych:

data: 24 maja 2007 roku
8.00 – 8.45 – obserwacja treningu zawodników SMS—Pływalnia, 32-600 Oświęcim, ul. Chemików 1
9.00 – zbiórka na holu pływalni, spotkanie z osobą odpowiedzialną za przejście/przejazd do internatu SMS- ul. Bema 8
9.30 – 10.00 — zapoznanie się z internatem SMS
10.15 – 10.45 — przejscie na teren szkoły-zapoznanie się z placówką