Historia lubi się powtarzać…

W dniach 14-15 grudnia reprezentacja naszej szkoły stanęła do walki z najeźdzcami z całej Polski podczas pierwszej edycji Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego. Ekipa słynnej szkoły z Oświęcimia zaprezentowała się w pełnej krasie. Dzielnie walczyli o każdy punkt i w pięknym stylu rozłożyli na łopatki resztę kraju uzyskując znaczną przewagę w klasyfikacji ogólnej (884 punkty). Na drugim miejscu znalazł się SMS z Warszawy (759) a na trzecim Kraków (534).
Po raz kolejny podopieczni trenerów Woźnickiego i Dorywalskiego udowodnili, że w konfrontacji z najlepszymi nie są tacy łatwi.
Zawody w Raciborzu obfitowały w wiele wartościowych rezultatów – wyniki tutaj. Brawa dla Marcina Tarczyńskiego z Warszawy za dwa rekordy kraju w stylu dowolnym. Jednak to zawodnicy z Oświęcimia znowu byli górą i punktowali w większości konkurencji.
Jako ciekawostkę można dodać fakt, że po długich obliczeniach statystycy z Warszawy wyliczyli, że oświęcimski SMS podczas zawodów miał o 60 startów więcej. Oczywiście – szanujemy ich.
Do zobaczenia na ścianie podczas drugiej edycji w maju 🙂