I Miejsce w Konkursie Wiedzy o Powiecie

Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu w roku szkolnym 2008/2009 już po raz VI zorganizowało Powiatowy Konkurs Wiedzy o Powiecie. Celem konkursu była popularyzacja wśród młodzieży szeroko pojętej wiedzy o powiecie oświęcimskim, jego historii, kulturze, gospodarce, samorządzie i innych dziedzinach życia. VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Powiecie Oświęcimskim składał się z dwóch etapów:
I etap szkolny- odbył się dnia 15 października 2008
II etap powiatowy- rozegrany 29 października 2008.
Miło nam poinformować, że finał konkursu odbył się w Powiatowym Zespole Nr 2 SOMSiT, czyli w NASZEJ szkole. Szczególnie więc zależało nam na godnym zaprezentowaniu się!
Udało się!!!
Do etapu powiatowego z eliminacji szkolnych zakwalifikowały się uczennice klasy IIe: Martyna Krzemień i Weronika Lipiak przygotowywane przez p. Małgorzatę Kuśmierczyk.Do finału przystąpiło 12 drużyn, ale to nasza odniosła największy sukces zajmując pierwsze miejsce. Szczegółowe wyniki rywalizacji ukazują, z jak duża przewagą udało się osiągnąć zwycięstwo.
PZnr2 12 pkt  1. miejsce
PZnr7   8 pkt  2. miejsce