Wewnątrzszkolny Turniej Mini Piłki Siatkowej zakończony sukcesem

Dnia 21. 11. 2008 r. w naszej szkole odbył się „Wewnątrzszkolny Turniej Mini Piłki Siatkowej”, pierwszy od kilkudziesięciu lat. Do turnieju zgłosiło się bardzo wiele drużyn, bo aż 25 przez co rozgrywki musiały odbyć się systemem pucharowym, co jak sami wiemy nie było dla wszystkich drużyn dobrym rozwiązaniem, gdyż po pierwszy przegranym meczu musiały już zakończyć rozgrywki. Większość meczy była zacięta, a drużyny „goniły się” punkt za punktem. W meczach finałowych i półfinałowych można było podziwiać piękne „gwoździe” zawodników atakujących. Wszystko było wspaniałym widowiskiem i zarazem pokazaniem się z innej strony niż dotychczas, pokazanie swoich talentów sportowych, siatkarskich. Poza drużynami, które przeszły do finałów warto wyróżnić drużynę klasy 4 ELN, która okazała się wielką pomysłowością i świetnym zorganizowaniem. Drużyna świetnie zaprezentowała się wizualnie, a także technicznie. Wszystkie zdjęcia z turnieju będzie można za niedługo podziwiać w podstronie „GALERIA” na naszej stronie internetowej.

A o to zwycięzcy dzisiejszego turnieju:

I miejsce: klasa 3 d

II miejsce: klasa 3 i

III miejscce: klasa 3 c

Wszystkim klasom gratulujemy i zapraszamy na rozgrywki piłki nożnej halowej żeńskiej oraz męskiej, które odbędą się już w styczniu.