Zwyciężamy w zawodach

Każdego tygodnia nasi uczniowie biorą udział w różnego rodzaju rozgrywkach sportowych odnosząc w nich wiele sukcesów. Poniżej przedstawiamy ich listę z ostatnich dwóch miesięcy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów oraz ich opiekunom. Zwracamy też uwagę, że nasi nauczyciele są również organizatorami części tych imprez.

Piłka nożna chłopców-I miejsce
24 września 2008,miejsce-boisko trawiaste PZ nr2,organizator i opiekun-Marian Dąbrowa, (szkoły biorące udział w zawodach: PZ nr2, PZ nr3 i PZ nr4)

Powiatowa Liga Lekkoatletyczna,zawody drużynowe-I miejsce
30 września2008,miejsce-MOSiR Oświęcim,opiekun-Anna Handzlik-Starzyk.

Powiatowe drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców-I miejsce drużyny żeńskiej,
26 września 2008, opiekun Andrzej Brania.

Powiatowa piłka nożna chłopców-II miejsce
23 października 2008, miejsce-stadion w Brzeszczach, opiekun Marian Dąbrowa,(szkoły uczestniczące w zawodach PZ nr2, PZ nr5,Chełmek, I miejsce zajęła drużyna z Kęt).

Piłka ręczna dziewcząt-zawody miejskie-I miejsce,
16 października, miejsce-PZ nr 2,organizator i opiekun Andrzej Brania.

Piłka ręczna dziewcząt-zawody powiatowe-II miejsce,
29 października, miejsce-hala sportowa w Chełmku, opiekun Andrzej Brania

Powiatowe indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców,
27 października I miejsce dla Joanny Owczarek w swojej kategorii wiekowej