Nasi pływacy na Arena Grand Prix – Puchar Polski w Lublinie

lubZ dużym powodzeniem zaprezentowali się nasi zawodnicy zrzeszeni w Oświęcimskiej SMS w Pływaniu w trakcie zawodów z cyklu Arena Grand Prix – Puchar Polski w Lublinie – relacjonuje Jakub Konior.    O sukcesie naszych pływaków informuje także Portal Oświatowy Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, materiał znajduje się do wglądu pod publikacją.

–  Na zawodach najwyżej uplasowały się Wiktoria Musioł z IIIB LOMS i Dominika Adamiec z IIB LOMS, które zajęły odpowiednio 2 i 3 miejsce zarówno na dystansie 200 m stylem motylkowym, jak i w klasyfikacji na najlepszą specjalistkę stylu motylkowego – podkreśla Alicja Woźnicka z SMS Oświęcim.

Wśród chłopców świetne występy odnotował nasz reprezentant Sebastian Ciastoń z IIB LOMS, który wywalczył 4 lokatę w klasyfikacji najlepszych zmiennistów oraz zajął 7 miejsce w kategorii zawodników 17-18-letnich.

Na wyróżnienie zasługują również ;

Andrzej Michalczyk z IB LOMS – 8 miejsce w kategorii open w stylu klasycznym oraz 17 pozycja w kategorii 17-18 lat
Katarzyna Kołodziej z IB LOMS – 9 m w kategorii open w stylu motylkowym
Alina Zawisza z IB LOMS – 12 m w kategorii open w stylu motylkowym i 24 m w kategorii 17-18
Maciej Krulikowski z IIB LOMS – 12 m w kategorii open w stylu klasycznym – 11 m w kategorii 17-18