Nasze uczennice zagrają w reprezentacji Polski

Trener Tomasz Kowalczyk, selekcjoner hokejowej reprezentacji Polski kobiet do lat 18, ogłosił powołania na zgrupowanie w Opolu oraz trzy mecze z drużyną Francji.

W gronie tym znalazły się trzy zawodniczki z hokejowego SMS  Naszej Szkoły:  Anna Zaborska, Katarzyna Zaborska oraz Anna Kot.

Sztab szkoleniowy kadry juniorek powołał 23 zawodniczki, które przez trzy dni popracują nad techniką oraz elementami taktycznymi.

Sprawdzianem wykonanej pracy będą  mecze kontrolne z rówieśniczkami z Francji. Zostały one zaplanowane na 24, 25 i 26 października.

Zgrupowanie to jest kolejnym etapem przygotowania przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata Juniorek U-18 Dywizji 1B, które odbędą się w Katowicach w dniach od 2 do 8 stycznia 2020 r..