DNI OTWARTE3

Przypominamy, że w najbliższy piątek tj. 29.04.2016 w godzinach  8:00 – 14:00  w naszej placówce przy ul. Bema 8 trwają  ”Drzwi Otwarte” Szkoły.
– Przy głównym wejściu będą  znajdować się punkty informacyjne, dyżurujący uczniowie i nauczyciele udzielą pełnej informacji o profilach klas i kierunkach kształcenia zawodowego w naszym Zespole w nadchodzącym roku szkolnym 2016/2017. Podczas ”drzwi otwartych” zaprezentujemy m.in. naszą profesjonalnie wyposażoną siłownię wraz z obiektami sportowymi, oraz pracownie komputerowe. W czasie spotkania zaprosimy także do naszej nowoczesnej pracowni chemicznej wyposażonej m.in. w aparaty  Soxhleta  wykorzystywane do ekstrakcji metodą ciągłą.  – relacjonuje Jakub Konior, lider Koła Medialnego Powiatowego ”Chemika”.
– Nasza Szkoła jest przyjazna dla uczniów i ich rodziców, a wysoki poziom kształcenia otwiera drogę do kariery zawodowej i pomyślności w życiu osobistym – mówi Jacek Stoch, dyrektor Powiatowej ”Dwójki”.

Jeżeli chcesz zdobyć solidne wykształcenie,współtworzyć projekty naukowe,uczestniczyć w wymianach międzynarodowych oraz rozwijać swoje zainteresowania pod okiem profesjonalnej i otwartej na potrzeby młodzieży Kadry Pedagogicznej to nasza oferta jest właśnie dla ciebie.

ZAPRASZAMY !!!!!

Dyrekcja, Nauczyciele i uczniowie PZ Nr 2 SOMSiT