Finisaż wystawy grafików

DSCN1104W czwartek 28 kwietnia o godz. 8.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oświęcimiu odbyło się oficjalne zakończenie wystawy prac uczniów klas graficznych pt. „Emocje zmienne jak w teatrze”. Ten pierwszy w historii szkoły finisaż przyjął formę lekcji otwartej, której gośćmi byli uczniowie klasy pierwszej technik cyfrowych procesów graficznych oraz okolicznych gimnazjów z terenu Oświęcimia. Na początku przedstawiono cel wystawy, omówiono zrealizowany temat, a następnie zaproszeni goście mogli po raz ostatni przyjrzeć się pracom naszych uczniów w „realu”. Rozdano informatory. Wśród przybyłych był również zaproszony inż. Paweł Kak, który przybliżył uczniom zagadnienia z wiązane z teorią entropii świata, będącej tematem kolejnej wystawy. Na końcu losowano nagrody, którymi były reprodukcje prac wystawowych. Dziękujemy za wszystko, spotkamy się znów w przyszłym roku szkolnym.