Program PaT – „ Profilaktyka a Ty” w naszej szkole i powiecie oświęcimskim!

pat_inf008Młodzież naszej Szkoły włączyła się do ogólnopolskiego Programu – PaT – „Profilaktyka a Ty”

1.06.2016,o godz. 12,00 w naszej szkole odbyło się spotkanie PaTPORTÓW z 3 szkół powiatu oświęcimskiego, które przystąpiły  do PaT-u.

Młodzież PZ Nr2 – z naszego „Chemika „wspólnie z uczniami PZ Nr 11 z Kęt  i  PZNr 5 z „Budowlanki „uczestniczyła „Zrywie Wolnych Serc”- ogólnopolskim happeningu, w którym wyraziliśmy wolę życia twórczego bez przemocy i narkotyków.  Było bardzo wesoło i barwnie. Tym samym nawiązaliśmy współpracę szkolnych PaTPORT-ów . Jeśli chcesz się do nas przyłączyć i twórczo realizować swoje pasje i talenty, to zapraszamy!

W dniu 2.06.2016r. w Powiatowym Zespole Nr2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu odbyło się spotkanie dyrektora i jego zastępcy z młodzieżą zdeklarowaną do utworzenia szkolnego PaTPORTU i działań w PaT-cie oraz przedstawicielami Rodziców, Komendy Powiatowej Policji, Kuratorium Oświaty i Starostwa Powiatowego. Celem spotkania była prezentacja idei Programu PaT i podjęcie uchwały o utworzeniu PaTPORTU w  PZ Nr2 SOMSiT w Oświęcimiu.

Tym samym oficjalnie rozpoczęliśmy działanie PaT w naszej Szkole.
/M.Trzop/