Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17

1 września 2016 roku uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. O godzinie 9.00 uczniowie klas II-IV, a o 10.00 klas pierwszych „Chemika” zgromadzili się w hali sportowej, gdzie Dyrektor PZ2 Jacek Stoch  przywitał przybyłych i życzył im wszystkiego dobrego w kolejnym roku nauki. Uczczono również rocznicę wybuchu II wojny światowej. Oprawę uroczystości przygotowały panie Anna Kwiatkowska i Joanna Jekiełek, a uświetnili prowadzeniem i śpiewem uczniowie klas 3e i 2e.

Dyrekcja i nauczyciele życzą wszystkim  uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym.

Podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego o godzinie 10.00 dokonano mianowania  uczniów klas wojskowych na stopnie: kadeta (11 uczniów), starszego kadeta (2 uczniów), kadeta sztabowego (6 uczniów), starszego kadeta sztabowego (6 uczniów). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.