Nasi pływacy z LOMS na zgrupowaniu szkoleniowym w Szczyrku (FOTO)

zs1W dniach 26-30.09.2016 na pięciodniowe zgrupowanie w Szczyrku udali się nasi reprezentanci z I, II, oraz IIIB LOMS. Wraz ze szkoleniowcami p. Markiem Dorywalskim, p. Przemysławem Ptaszyńskim i p. Piotrem Woźnickim, zakwaterowani zostali w nowoczesnym Centralnym Ośrodku Sportu, który znajduje się w Szczyrku. Do głównych założeń wyjazdu należało m.in. kształtowanie charakteru i formy przed rozpoczynającym się sezonem, promocja aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego, a także stworzenie warunków młodzieży do rozwijania zainteresowań i uzdolnień sportowych. W trakcie zgrupowania nasi pływacy uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych, wycieczkach górskich oraz treningach szkoleniowych na basenie.

Zapraszamy na galerie zdjęciową z całego zgrupowania. TUTAJ
/ Jakub Konior /