Sukcesy naszych uczniów klasy II GMS w Mistrzostwach Polski w pływaniu

IMG_3093IMG_3082

W dniach 03 – 05.2017r odbyły się bardzo udane dla klasy II GMS naszej szkoły Mistrzostwa Polski Juniorów 15- letnich w Ostrowcu Świętokrzyskim. Rewelacyjną formę zaprezentował Mikołaj Kozieł zdobywając trzy złote medale na dystansach 50m, 100m i 200m stylem motylkowym oraz brązowy na 50m stylem dowolnym. Na najwyższym stopniu podium stanęli również startujący w sztafecie 4 x 100 zmiennym: Michałowski Tomasz, Gałuszka Bruno, Kozieł Mikołaj oraz Blachura Oskar.  Pozostałe dwa brązowe medale wywalczyli ci sami zawodnicy w sztafetach  4 x 100 i 4 x 200 stylem dowolnym. Wszyscy uczestnicy zawodów z naszej szkoły zaprezentowali wysoki poziom sportowy zajmując czołowe miejsca i poprawiając znacznie swoje rekordy życiowe.

W punktacji klubowej zajęliśmy 2  a w rankingu medalowym wysokie 4 miejsce. W zawodach startowało 594 zawodników z 140 klubów.

O sukcesach naszych pływaków informuje także  Wojewódzki Portal Informacyjny TUTAJ

Trener Zieleńska Starzec Jadwiga