Podziękowanie

DSCN1711W dniu 22. 03. 2017r. w Powiatowym Zespole nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu już po raz siódmy zorganizowano spotkanie młodzieży naszej szkoły z przedstawicielami Fundacji Przeciwko Leukemii.

Szerokie zainteresowanie akcją znalazło swoje odzwierciedlenie w imponującej liczbie 101 nowo zarejestrowanych potencjalnych dawców szpiku. Dzięki Waszej głębokiej wrażliwości oraz otwarciu się na potrzeby osób zmagających się z tą wyniszczającą chorobą
w naszej szkolnej społeczności jest już ponad 1000 potencjalnych dawców szpiku!

Swoją postawą – pełną empatii i zrozumienia dla dramatu chorych ludzi dajecie im nadzieję na dalsze życie, stawiając potrzeby drugiego człowieka na pierwszym miejscu.

I właśnie za tę bezinteresowną pomoc, za pokrzepienie, które dajecie chorym ludziom oraz dojrzałą decyzję o zasileniu Światowego Rejestru Potencjalnych Dawców Szpiku –  DZIĘKUJEMY!

Poniżej zdjęcia