Warsztaty z okazji Międzynarodowego Dnia Pokoju [foto]

W dniach 19, 21, 22 września 2017 roku uczniowie klas 1 e,2d,  3e, 3ch, 3a, 4ch, 3g wzięli udział w warsztatach organizowanych przez One Humanity Institute z okazji Międzynarodowego Dnia Pokoju. We wtorek 19 września w Miejskiej Bibliotece młodzież miała możliwość posłuchać zaproszonych osób, które opowiadały o swojej pracy na rzecz pokoju. 21 września odbyły się w Naszej Szkole warsztaty, podczas których uczniowie mieli okazję poznać  bliżej wizję i misję organizacji, porozmawiać  w grupach i zastanowić się, co można uczynić na rzecz pokoju. W piątek odbyło się posumowanie warsztatów w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży, gdzie uczniowie Naszej Szkoły spotkali się z uczniami z Powiatowego Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego W Oświęcimiu. W trakcie zajęć uczestnicy doskonalili swoje umiejętności językowe, pracując w grupach oraz poznając inspirujące osoby działające na rzecz pokoju na świecie. Opiekunami młodzieży z naszej szkoły byli pp. Katarzyna Knurowska, Anna Kwiatkowska oraz Paweł Wysogląd.