Góra Grosza w Naszej Szkole

Co roku bierzemy udział w akcji „GÓRA GROSZA”, której celem jest pozyskanie funduszy dla dzieci wychowujących się poza rodziną: w domach dziecka, rodzinnych domach dziecka, rodzinach zastępczych. To już osiemnasta edycja zbiórki monet groszowych (od 1 gr. do 50 gr) organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom w całej Polsce.

Stało się już tradycją, że dzięki ofiarności uczniów i nauczycieli Nasza Szkoła od wielu lat angażuje się w akcję charytatywną „Góra Grosza”, objętą patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Również i w tym roku, w dniach 05-09 stycznia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego będą przeprowadzać zbiórkę pieniędzy w Naszej Szkole

W połowie stycznia nastąpi finał akcji, czyli uroczyste sypanie Góry Grosza.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Mieczysław Kurczab