KREATYWNI 2018 – ZGŁOSZENIA DO PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNEGO

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w Powiatowym Przeglądzie Artystycznym KREATYWNI 2018 organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu i Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu.

W telegraficznym skrócie:
Cel
-> popularyzacja działań twórczych młodzieży, wyłonienie ciekawych osobowości artystycznych.
-> uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.
Co
-> prace wizualne (fotografia, rysunek, obraz, rękodzieło ….),
-> twórczość literacka: poezja, dowolne formy prozatorskie
-> prezentacja sceniczna: śpiew, taniec, małe formy teatralne, gra aktorska, recytacja, gra na instrumencie …
Terminy
> do 18 stycznia zgłoszenia uczestnictwa do p. J.Materkowskiej-Bonar lub p. Żółtowskiego (dostarczenie karty zgłoszenia)
> do 25 stycznia przekazanie prac konkursowych (wizualne i literackie)
> od 5 lutego do końca marca (oprócz ferii) – przesłuchania wg terminarza organizatora

Podsumowaniem przeglądu będzie występ artystyczny laureatów oraz wernisaż wystawy najlepszych prac wizualnych i literackich.

Dwudziestu laureatów przeglądu zostanie zaproszonych na warsztaty artystyczne. Decyzję o zakwalifikowaniu na obóz podejmują organizatorzy.

Regulamin wraz z drukiem zgłoszenia dostępny jest pod adresem