Uwaga! Konkursy z nagrodami!

W ramach obchodów Jubileuszu 70-tej i 35-tej rocznicy powstania Naszej Szkoły informujemy, że:

• Trwa konkurs na karykaturę nauczycieli Naszej Szkoły- termin oddawania prac do 30 marca 2018 r. do opiekunów samorządu         Regulamin szkolnego konkursu na karykaturę nauczyciela
  • Od poniedziałku tj. 19 marca 2018 r. rozpoczyna się Konkurs na fraszkę : „Do”…, „Na”…, „O” Naszej Szkole, Teksty przyjmują Panie: L. Bęc (s. 134), A Jarmułowicz (s.133), J. Bełch (s. 111) do dnia 30 kwietnia 2018r.
  • Od poniedziałku rusza Wielki Konkurs – Gra na dochodzenie w ramach konkursu wiedzy o naszej placówce. Zapisy trzyosobowych grup trwają do 26 marca 2018 r. Informacji szukamy na stronach szkoły. Gwarantowana świetna zabawa!!!

Finał konkursów odbędzie się 8  czerwca 2018 r.

Proponowany jest jeszcze konkurs pływacki w maju, Szczegóły wkrótce.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!!!