Spotkanie młodzieży z przedstawicielami Fundacji Przeciwko Leukemii- harmonogram

W dniu 22. 03. 2018r. (czwartek) w naszej szkole już po raz ósmy organizowane będzie spotkanie młodzieży z przedstawicielami Fundacji Przeciwko Leukemii.

Ideą spotkania jest zachęcenie uczniów pełnoletnich do zarejestrowania się w Światowym Rejestrze Potencjalnych Dawców Szpiku Kostnego ponieważ w szkole zostanie stworzona możliwość oddania krwi w ilości niezbędnej by zarejestrować się do banku potencjalnych dawców szpiku.

Spotkanie odbędzie się na małej sali gimnastycznej wg poniższego wykazu:

Harmonogram uczestnictwa klas maturalnych PZ nr 2 SOMSiT w spotkaniu dot. leukemii

Wskazani uczący proszeni są o sprowadzenie klas do sali i sprawowanie nad nimi opieki podczas spotkania. Orientacyjny czas trwania spotkania – 90 min.