Informacja dla wszystkich miłośników szachów!

Dnia 19 czerwca 2021 roku odbył się w Przeciszowie Turniej Szachowy Doliny Karpia. Brali w nim udział gracze z terenu powiatów oświęcimskiego i wadowickiego. W zawodach oprócz uczniów startujących w różnych kategoriach wiekowych wzięli udział także absolwenci szkół średnich oraz nauczyciele.

Szczególnie miło nam powiadomić o zajęciu pierwszego miejsca w kategorii open przez jednego z opiekunów naszego szkolnego kółka szachowego- pana Mirosława Wojtyczkę.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji imprezy, ale przede wszystkim do startów w organizowanych w Naszej Szkole turniejach szachowych, które są świetną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności. Zapewniamy pełną pozytywnych emocji turniejową atmosferę.

Panu Mirosławowi serdecznie gratulujemy!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.