Zaproszenie do udziału w konkursie „Młody Chemik”

W roku szkolnym 2014/2015 Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu po raz pierwszy zorganizował konkurs „Młody Chemik”. Był on adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu oświęcimskiego i stał się  częścią obchodów 70 – lecia istnienia przemysłu chemicznego na terenie Oświęcimia.

W bieżącym roku szkolnym przygotowaliśmy siódmą już edycję tego popularnego konkursu. Uczniowie szkół podstawowych będą rywalizować w dwóch etapach; pierwszy odbędzie się w zgłoszonych szkołach dnia 16 marca 2022 roku, a na drugą część zmagań zaprosimy najlepszych uczniów do naszej Powiatowej Dwójki.

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe, których fundatorami są firma Synthos S.A. oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego.

Poniżej zaproszenie i link do dokumentów konkursowych

link do konkursu