” Coś się tu nie odbywa
jak powinno.
Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął
i uporczywie go nie ma.”
(„Kot w pustym mieszkaniu” Wisława Szymborska)

 

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci wieloletniej nauczycielki naszej szkoły,

Pani Zofii Malik,

która odeszła od nas 10.11.2023 r.

Pani Zofia zapisała się w naszych myślach jako  doskonała dydaktyk matematyk, w sercach  jako nauczycielka obdarzona szczególną  cierpliwością i głęboką empatią  wobec podopiecznych. Jej lekcje stanowiły  skarbnicę  wiedzy i  twórczej inspiracji. Potrafiła prawdziwie zainteresować uczniów matematyką, sprawiając, że nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia stawały się zrozumiałe i fascynujące. Pani Zofia pracowała w naszej szkole przez wiele lat, stając się nieodłączną częścią społeczności i siłą sprawczą wielu edukacyjnych przedsięwzięć. Jej zaangażowanie w różnorodne projekty szkolne, udział w olimpiadach matematycznych i pomoc uczniom w trudnych chwilach uczyniły ją cenioną przez wszystkich Mistrzynią Nauczycielskiego Rzemiosła.
Ale to nie tylko w szkole Pani Zofia pozostawiła po sobie piękny ślad. Była Osobą o ogromnym, gorącym Sercu, zawsze gotową służyć pomocą i wsparciem innym. Jej życzliwość, uśmiech i optymistyczne podejście do życia czyniły świat piękniejszym i bezpiecznym.
Pamięć o niej pozostanie z nami jako wzór do naśladowania.
Rodzinie, bliskim i wszystkim, którzy mieli zaszczyt znać Panią Zofię, składamy najszczersze kondolencje.

 

Cześć Jej pamięci.

 

Pogrzeb odbędzie się w środę 15.11.2023 r. o godz. 14.00 w Mstyczowie koło Białowieży ( woj. świętokrzyskie).

W czwartek 16.11.2023 r. o godz. 18.00 w kościele p.w. Wniebowzięcia NMP w Oświęcimiu zostanie odprawiona  msza św. w intencji  Zofii Malik.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.