Narodowy Dzień Niepodległości w Naszej Szkole

10 listopada 2023r. o godzinie 11.11 w klasach, a także na sali gimnastycznej poprzez odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego rozpoczęliśmy świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Naszą Ojczyznę.

Główne uroczystości miały miejsce na hali sportowej. Po wspólnym  odśpiewaniu hymnu narodowego Dyrektor Szkoły, p. Jacek Stoch wygłosił krótkie przemówienie do zebranej młodzieży.

Uczniowie klasy 2 chem.  przypomnieli zebranym okoliczności, w jakich Polska utraciła, a następnie odzyskała niepodległość.

O odpowiedni nastrój zadbała uczennica klasy 2eB, Natalia Sroka, przenosząc nas swym pięknym śpiewem w czasy początków II Rzeczypospolitej.

Widzów zachwycił pokaz sprawności w wykonaniu klasy wojskowej.

Spotkanie z okazji Narodowego Święta Niepodległości zostało przygotowane przez historyków.

Galeria z uroczystości [TUTAJ]