Sukces Katarzyny Kołodziej w zawodach pływackich w Sofii

12916735_709719685798338_5547060698855311553_o (1)Miło nam poinformować, że nasza uczennica KATARZYNA KOŁODZIEJ z klasy III GMS została srebrną medalistką sztafety 4×100 m stylem zmiennym, podczas odbywającego się w dniach 2-3.04.2016 Międzynarodowego Wielomeczu Pływackiego w Sofii.– Międzynarodowe Wielomecze Pływackie to dla juniorów niezwykle prestiżowa impreza. Samo zakwalifikowanie się na nią jest już sukcesem i świadczy o wysokim poziomie sportowym. Trzeba bowiem najpierw zwyciężyć w Mistrzostwach Polski, aby zostać powołanym przez Polski Związek Pływacki na tego typu imprezę.- relacjonuje Alicja Woźnicka ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu. W tegorocznym wielomeczu naszą Szkołę reprezentowała KATARZYNA KOŁODZIEJ oraz trener Piotr Woźnicki, który jest odpowiedzialny za przygotowania Kadry Juniorów do imprez międzynarodowych.

Trenerką Kasi w SMS Oświęcim jest pani Barbara Lipniarska-Skubis

Naszej utalentowanej zawodniczce składamy SERDECZNE GRATULACJE! Życzymy dalszych wspaniałych osiągnięć.

[zobacz materiał  na faktyoswiecim.pl]

Jakub Konior – lider Koła Medialnego Powiatowej ”Dwójki” /