Targi Edukacyjne w Oświęcimiu

targi2Dnia 9.04.2016 r. przy CKP  w Oświęcimiu odbyły się Powiatowe Targi Edukacyjne, na których wszystkie szkoły  ponadgimnazjalne przedstawiały swoją ofertę edukacyjną dla gimnazjalistów na następny rok szkolny. Oczywiście nasza szkoła była godnie i widocznie promowana przez uczniów i nauczycieli, którzy zaangażowali się w ten projekt. Targi odbyły się w formie pikniku, gdzie oprócz propozycji edukacyjnych można było posłuchać  muzyki, pooglądać występy artystyczne uczniów oraz posilić się przygotowanym posiłkiem.

Uczniowie zaangażowani w prezentację oferty naszej szkoły na Targach: klasa 2g- Aleksandra Ptasznik, Anna Wróbel, Katarzyna Domasik, Agnieszka Klęczar, Konrad Gała i Dominik Szubert; klasa 2chem– Justyna Kraska, Łukasz Domider i Kamil Augustyn.

Nauczyciele, którzy wspomagali uczniów podczas Targów: Anna Starzyk, Magdalena Strumińska i Lidia Modzelewska.

targi3targi2