Reprezentanci SMS Oświęcim na Grand Prix Polski w Krakowie

gpp-krakowW miniony weekend na pływalni Krakowskiej AWF odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Polski, podczas których wartościowe starty zaliczyli nasi reprezentanci z SMS Oświęcim. – relacjonuje Jakub Konior.

Jak zwykle krakowskie zmagania pływaków z całej Polski cieszyły się niezwykłą popularnością i frekwencją – wystartowało aż 594 pływaków z całej Polski. – mówi Alicja Woźnicka z oświęcimskiej SMS.

W trakcie imprezy pływackiej świetnie zaprezentowali się reprezentanci naszej szkoły, zajmując wysokie pozycje w klasyfikacjach w swoich kategoriach wiekowych: Mikołaj Kozieł ( 2 miejsce wśród 14-latków),KATARZYNA KOŁODZIEJ ( 3 miejsce wśród zawodniczek 16-letnich), Andrzej Michalczyk ( 6 miejsce w kategorii 16-letnich), Bruno Gałuszka ( 17 miejsce w kategorii 14-lat), Oskar Blachura (18 miejsce w kategorii 14-lat), Zuzanna Nowak (19 miejsce wśród 14-latek), Władysław Butkiewicz (19 pozycja w kategorii 16-lat) oraz Natalia Lewandowska (20 miejsce w kategorii 15-lat).

W stylu motylkowym w generalnej klasyfikacji do najlepszych zawodniczek awansowały Dominika Adamiec (16 miejsce) oraz Justyna Pisarek (20 miejsce).

Padło również wiele rekordów życiowych oraz wartościowych rezultatów, które z pewnością będą stanowiły motywację do dalszej pracy i rozwoju naszych pływaków. – podsumowała Alicja Woźnicka, szkoleniowiec oświęcimskiej SMS.

Gratulujemy!!

O sukcesie naszych sportowców piszą także TUTAJ

/ Jakub Konior /