Rusza V edycja konkursu GIMNAZJALNY POLIGLOTA

am1

Już po raz piąty jesteśmy organizatorem Konkursu Angielsko-Niemieckiego GIMNAZJALNY POLIGLOTA. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym przedsięwzięciu uczniów szkół gimnazjalnych z powiatów oświęcimskiego, bieruńsko – lędzińskiego, chrzanowskiego, wadowickiego, pszczyńskiego, bielskiego oraz jaworznickiego, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności językowe.

W tym roku szkolnym Patronat Honorowy nad konkursem objęli:

Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego

Zbigniew Starzec – Starosta Oświęcimski

Konkurs odbędzie się w II etapach:

• I etap ( w zgłoszonej szkole) – 19 grudnia 2016r. o godz. 10.00,
  • II etap ( finał w PZ nr 2 SOMSiT) – 7 marca 2017r. o godz. 10.00.

Zgłoszenia uczestników prosimy przesyłać do dnia 30 listopada 2016r. na adres konkurs.pz2@wp.pl.

Poprzednie edycje spotkały się z bardzo dobrym odbiorem ze strony szkół, nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Mamy nadzieję, że po raz kolejny nasza inicjatywa będzie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem. Poniżej znajdą Państwo treść zaproszenia oraz regulamin konkursu z załącznikami.

Regulamin-konkursu

Harmonogram-konkursu