Dzień Kobiet w naszej szkole [Foto]

IMG_7847W środę, 8 marca 2017 roku uroczyście obchodziliśmy Dzień Kobiet, których w naszej szkole nie brakuje. Kabaretowy występ przygotowała grupa działająca pod szyldem ogólnopolskiego programu Profilaktyka a Ty, którego opiekunkami są p. Agnieszka Kapcia i p. Małgorzata Trzop.

Podobnie jak w ubiegłym roku występ miał charakter wykładu wygłoszonego przez znanego i lubianego profesora, doktora ”rehabilitowanego” Tomasza Frączka. Tym razem zaprezentował typy tancerzy, na  których każda kobieta może się natknąć podczas różnego rodzaju imprez. Po tej prezentacji pan profesor wraz z tłumaczem przysięgłym Kamilem Szałaśnym próbował wyjaśnić wszystkim mężczyznom tajniki kobiecego języka. Porównał go nawet do poezji, a jak wiemy, tę nie zawsze łatwo zrozumieć.

Występ grupy PaT  uświetnił poemat o naturze kobiecej napisany przez p. Marcina Dziubka specjalnie na tę okoliczność i przez Niego odczytany.

Życzenia wszystkim Paniom złożył wicedyrektor szkoły Jarosław Wróbel, który życzył między innymi uśmiechu, zdrowia oraz tego, aby każdy dzień był małym Dniem Kobiet.

Podczas programu artystycznego nie zabrakło także elementów wokalnych dedykowanych paniom zgromadzonym na widowni w wykonaniu zespołu ”Nadchodzący Weekend”. Przygotowane przedstawienie, które na publiczności wywarło duże wrażenie, dostarczyło sporej dawki dobrego humoru

Agnieszka Kapcia