Uczniowie CHEMIKA na Giełdzie Szkół w Gimnazjum Nr 2 w Brzeszczach

2017-03-23 17.00.26Dnia 23 marca 2017 roku uczniowie Powiatowej Dwójki wraz z opiekunami Kazimierzem Foltynem oraz Mieczysławem Kurczabem wzięli udział w Targach Edukacyjnych, które odbyły się w Gimnazjum Nr 2 w Brzeszczach.

Gimnazjaliści wraz z Rodzicami mogli poznać ofertę edukacyjną wszystkich szkół ponadgimnazjalnych w naszym regionie. Szczególnie okazale prezentowało się stanowisko naszej szkoły, które chętnie odwiedzali przybyli goście.

Świetnie zaprezentowali się uczniowie naszego CHEMIKA, po raz kolejny dowodząc, że są dumni z wyboru szkoły, którego wcześniej dokonali. Na stanowisku uczniowie z klasy graficznej, chemicznej i mundurowej wraz z nauczycielami przedstawili kierunki kształcenia w roku szkolnym 2017/2018.

Nasze stoisko przygotowane było bardzo pomysłowo-   różnorodne środki promocji i reklamy, a oprócz katalogów, informatorów, broszur i prezentacji odwiedzający mogli otrzymać informacje dotyczące możliwości odbywania praktyk w Firmie SYNTHOS