konkurs Młody Chemik- rozdanie nagród [Foto]

mlodychemik030W dniu 28 kwietnia 2017r. o godzinie 12.00 odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie chemicznym dla gimnazjalistów „Młody Chemik” organizowanym przez Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu. W uroczystości wzięli udział uczestnicy z siedmiu szkół gimnazjalnych powiatu oświęcimskiego, którzy przybyli ze swoimi nauczycielami i opiekunami.

Zmagali się oni w dwóch etapach, w którym wzięło udział 127 osób z 10 powiatowych szkół gimnazjalnych. Dla wszystkich 25 uczniów, którzy wzięli udział w finale przygotowane zostały dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe, których fundatorem jest firma Synthos S.A. oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego. Zwycięzca konkursu otrzymał mini – laptop firmy Lenovo a pozostali laureaci zestawy głośników bluetooth, słuchawek bezprzewodowych oraz koszulki i gadżety. Pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować sponsorom za ufundowanie cennych nagród.

Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły Pan Jacek Stoch, który pogratulował zwycięzcom wspaniałych wyników. Swoją obecnością spotkanie to uświetnił pan dr inż. Adam Tarniowy – prezes Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego. Zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć program artystyczny o tematyce chemicznej oraz pokazy doświadczeń w wykonaniu uczniów klasy 2Tch i 3Tch przygotowane przez panie Urszulę Przybytek i Agnieszkę Mąsior. Najważniejszą częścią uroczystości było wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu przez dyrektora szkoły pana Jacka Stocha.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Natalia Komorowska –Miejskie Gimnazjum Nr 2 w Oświęcimiu

II miejsce – Grzegorz Chrostek – Zespół Szkół Nr 1 w Kętach

II miejsce – Mikołaj Ferenc – Gimnazjum Gminne Nr 2 w Zaborzu

III miejsce – Laura Zawiła – Miejskie Gimnazjum Nr 2 w Oświęcimiu

Serdecznie gratulujemy wyników zwycięzcom konkursu i dziękujemy za udział w zorganizowanej przez nas uroczystości.

Tutaj Galeria