Zaproszenie do udziału w nowym konkursie szkolnym

Drodzy Uczniowie!

Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu serdecznie zaprasza do udziału w szkolnym konkursie fizyczno – chemicznym „I Ty możesz zostać inżynierem”, adresowanym do uczniów wszystkich klas szkół ponadgimnazjalnych naszej placówki.
Celem konkursu jest utrwalanie wiedzy z zakresu nauk ścisłych takich jak chemia i fizyka. Udział w konkursie może być dla Was okazją do zweryfikowania swoich umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnych nagród rzeczowych.
Uczestnicy będą zmagać się w dwóch etapach konkursu. Pierwszy etap w formie zadań testowych odbędzie się dnia 28 listopada 2017r. Na zgłoszenia oczekujemy do 21 listopada 2017r. Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje dostępne będą na stronie www.pz2.edu.pl w zakładce Konkursy.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa!

mgr Urszula Przybytek,         mgr Agnieszka Ligenza                      Dyrektor szkoły
                                                                                                              mgr Jacek Stoch