Przemysław Ptaszyński – najlepszym trenerem ostatniego 5-lecia w Okręgu Małopolskim

s220Z dumą informujemy, że w trakcie uroczystego Jubileuszu 90-lecia powstania Małopolskiego Okręgowego Związku Pływackiego w Krakowie. Tytuł najlepszego trenera ostatniego 5-lecia Okręgu Małopolskiego otrzymał p. PRZEMYSŁAW PTASZYŃSKI, szkoleniowiec naszej Oświęcimskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Pływaniu – relacjonuje Jakub Konior
Jest nam szczególnie miło ,że mamy w naszym gronie taką postać. Praca trenera pływania wymaga wielu wyrzeczeń, częstego pobytu poza domem i wydłużonego czasu pracy. Pan Przemysław Ptaszyński, który obok pracowitości i ,,dobrej trenerskiej ręki” jest też powszechnie lubiany, jak mało kto, zasłużył na takie wyróżnienie. Dlatego też z wielką przyjemnością w imieniu całej społeczności szkolnej składamy mu serdeczne gratulacje – mówi Jacek Stoch, dyrektor Powiatowego Zespołu Numer 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu.
Materiał z Małopolskiego Portalu Informacyjnego dostępny TUTAJ
Jakub Konior /