KONKURS „NAJPIĘKNIEJSZY STROIK ŚWIĄTECZNY-2016” –rozstrzygnięty [FOTO]

img_6247

Dnia 16 grudnia 2015 rozstrzygnięty został konkurs na „NAJPIĘKNIEJSZY STROIK ŚWIĄTECZNY. Komisja konkursowa w składzie: wicedyrektor szkoły, pani Beata Karkoszka, opiekun samorząd, pan Mieczysław Kurczab oraz przedstawiciele samorządu: Kinga Zabawska, Dawid Wąsik i Dominika Płachta wydali werdykt:

I miejsce- klasa I gimnazjum

II miejsce- klasa I A

III miejsce- klasa III D

Zwycięskie klasy otrzymają nagrody, które zostaną wręczone w dniu 21 grudnia 2016 na sali gimnastycznej podczas wspólnego śpiewania kolęd.

Konkurs został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i gratulujemy zwycięzcom.

Celem konkursu zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły było:

• Kształtowanie wrażliwości na potrzeby innych
  • Podtrzymywanie polskich tradycji bożonarodzeniowych
  • Rozwijanie zdolności artystycznych wśród uczniów
  • Uczenie dokładności i staranności

Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuję młodzieży za udział w konkursie szczególne podziękowania dla klas

II E, II INF, III INF, I ELN, II CH, IV CH, I GMS, I C, I F, I A, I CH, I INF, II C, III D, II D.